Default.aspx
  • https://www.facebook.com/mantkirtasiye/?fref=ts
  • https://twitter.com/MantKirtasiye
  • Anasayfa
  • Site Haritası
Ürün ve Hizmetler

HakkımızdaHakkımızda

Mant Kırtasiye sektöre ilk adımını matbu kırtasiyeci olarak atmıştır. Siz değerli müşterilerimizin vermiş olduğu destek sonucunda sizlere daha iyi hizmet edebilmek için 2017 Yılı itibariyle yeni yerimizde daha modern şartlarda yeni ve hızlı teknikler ile üretim yapmaktayız.

 

Kırtasiye Sektöründe kuruluşumuzun ilk gününden beri “NWM ve MANT” markası ile tescilli ürünlerimizi üretmekteyiz. Ürünlerimizin tümü kendi tasarımımızdır. Sektörde edindiğimiz tecrübe ile ürettiğimiz her çeşit ürünü uygun fiyat ve yüksek kalite parolasıyla sizlere sunuyoruz.

 

Misyonumuz    :   Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, güçlü ve kaliteli bir üretim politikası izleyerek siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve Türkiye‘nin dört bir yanında ürünlerimizin kullanılması en büyük gayemizdir.

Küçük bir atölyeden büyüyerek modern bir hale gelen üretim tesisimiz ile en çok tercih edilen lider matbu kırtasiye ürünlerinin üreticisi olmak, rekabet gücümüzü ve kalitemizi her geçen gün arttırmak.

 

Vizyonumuz    :  Firmamızın ulusal pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda, kendi yöntemlerimizi sürekli geliştirerek sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşlarından biri olma hedefini, her daim iyi kalite ve uygun fiyat politikasıyla gerçekleştirmektir.